Klok:II
HW:Skip Lange
HW:Josip Begovic
Teshore:V
HW:Shannon 66
HW:Rip James
LHW:Richard Renaud
WW:Troy Belanger
LW:Milo Phillips
Sadbutrue:I
HW:Brad Jackson
BlimBlapZing:IV
HW:Gerard Jackson
LHW: Arthur Harmon(Most Titles Overall and Men)
LW:Ivano Ozerov
BW:Fredy Vea
UngratefulDead:IV
HW:Kuramagomed Martynov
FW:Sevastian Nurmagomedov
FW:Zayar Salemi
WFLY:Valentina Malinovsky
Ahhhhh:III
HW:Yoon Hong
FW:Aleksi Uspensky
BW:Avgust Sidorenko
Chris Hansen:III
HW:Mills Paul
LW:JC Morgan
LW:Bryce Todd
waktasz:I
HW:Del Rogers
Gusto:I
HW:Ryo Shirahata
MMA Phreak:XVII
HW:Hack Knock
WW:Brody Chebotarev
WW:Zeke Gibbs
WW:Yasha Voskresensky
WW:Brandon Balsys
LW:Laiafi Leniu
FW:Rob Bonello
BW:Toltecatl Uscamayta
BW:Damian Franklin
FLY:Gabriel Vargas
FLY:Bubba Wellen
FLY:Jamaall Daniels
WFW: Sky Shamrock
WBW:TAnia Junious
WSW:Audrina Strickland
WSW:Tina Ricchetti
WAW:Iskra Losev
ATTBoxer:II
LHW:Iosefo Lotulelei
BW:Lawerence White
Chubby:X
LHW:Buzz Smith
MW:Luis Patterson
MW:Nico Silva
WW:Gabe Morgan
LW:Hector Rios
LW:David Ramirez
LW:Tiago Gonzalez
BW:Jon Allen
WBW:Kairaluchukwu Tinibu
WFLY:Nicole Curtis
Matty:II
LHW:Saad Nejem
BW:Hector Flores
Spartan:I
LHW:Tanaphon Somporn
JhG11:I
LHW:Marim Vargas
Wankrupt:III
LHW:Greg Cherry
LHW:Jermain Townsend
WFW:Eva Parks
Carl Gotch:I
LHW:Hitoshi Kaminaga
Yew:I
LHW:Peter James
Ryo:I
LHW:Stefan Buturlin
Anthonius St. Pierre:I
LHW:Hawk Poulin
Blade Hiyashi:I
MW:Michael Campbell
Harrier:I
MW:Drew Brown
Pepster:I
MW:Augusto Kuilan
Grapple420:I
MW:Robbie Perry
Marcelo Luiz Riz:IV
MW:Felix Tomasson
WW:Frankie Carroll
LW:Jay Haynes
FLY:Axel Alegre
UnknownCriminal:I
MW:Yves Morin
Robo:I
WW:Anthony MacCormack
Hector:II
WW:Pito Cruz
BW:Bedro Martinez
Tok:VI
WW:Luigi Rotolo
FW:Emanuel Ahrens
BW:Tristan Marchal
BW:Dax Cote
WFW:Sara Poulsen
WFW:Agata Maestri
donnie brasco:I
WW:Petrov Yegorov
HoBrah:I
WW:Vladik Fedotov
Simon:IV
WW:Tadhg Conroy
LW:Christian Cooper
FLY:Cesar Meira
WAW:Fiorenza Greco
DrinkDrankCrunk:I
LW:Daniel Cheng
Ben A Werewolf:I
LW:Frederik Christensen
LCM:III
FW:Morena Cebekhulu
WFLY:Matea Franic(Most Titles Female)
WFLY:Cherilyn Jia
RO:I
BW:Jose Montenegro
BIZ:III
LW:Ivan Vlahovic
BW:Juanito Cervantes
WFW:Macy Xia
OEJ:I
BW:Hank Horton
SmoothJesus:II
BW:Xavier Lynch
WSW:Caroline Oyenusi
The Captain:II
FLY:Luther Stewart
WBW:Shasha Ding
Foul:II
WFLY:Wanwisa Kuantai
WSW:Asaka Inoue
Spidey:I
WSW:Daisy Moreno
Edited by Varis (05/05/19 05:36 PM)
_________________________